26.04.2020

Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…

Чорнобильська катастрофа – екологічно-соціальна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року. Катастрофа забрала здоров’я та життя багатьох людей, які відчайдушно боролися з наслідками аварії.

В числі тих 300 тисяч ліквідаторів, хто захистив собою людство, долаючи наслідки атомної лихоманки, були й 428 барвінківчан – мешканців міста та району.

Низький уклін і безмежна наша подяка учасникам ліквідації аварії, за ваш подвиг та самопожертву. Вічна і світла пам’ять тим, кого немає поряд з нами. Шана, глибока повага і вдячність ліквідаторам, які живуть поруч з нами.

30.04.2020

Засідання методичної комісії майстрів в/н та викладачів ПТП

 

30 квітня 2020 року  відбулося онлайн-засідання  методичної комісії майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки з використанням платформи Zoom. В ході засідання було обговорено два актуальних питання: «Самоосвіта педагогічних працівників під час карантину» і «Можливості та проблеми дистанційного навчання». Своїм досвідом з цих питань поділилися майстриня в/н Тетяна ГАЙДАШ та викладачка Вікторія МИХАЙЛЕНКО. 

03.05.2020

День кондитера 3 травня

09.05.2020

«Збережемо пам’ять про подвиг!»

День Перемоги – свято і світле, і сумне одночасно. З одного боку, наша армія здобула перемогу, звільнила нашу країну. Але все це дуже дорогою ціною – мільйонів життів, річок сліз і безліччю покалічених доль. Подякувати ветеранам – живим і померлим – за їхній подвиг – найменше, що ми можемо зробити.

Традиційно 9 травня  здобувачі освіти та колектив ліцею брали участь у святковій ході до  меморіалу воїнам-визволителям  та до меморіалу-братської могили “Скорботна Мати”, де  покладали квіти та вшанували  тих, хто не повернувся з війни. Але карантин вніс корективи у відзначення цієї дати. Сидячи вдома ми хочемо долучитися до акції «Збережемо пам’ять про подвиг!» до 75-річчя Великої Перемоги.

1/2
10.05.2020

«Найкраще в світі слово – мама!»

Дорогі жінки! Милі мами!

Від щирого серця вітаємо вас зі святом – Днем матері! Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше. Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров’я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому будинку!

18.05.2020

Година спілкування "День пям'яті жертв геноциду кримськотатарського народу"

19.05.2020

«Чарівна краса вишиванки».

А українська вишиванка — диво,

У ній народу код, його душі.

І кожному в ній зручно і красиво,

Вдягнути ж вишиванку поспіши.

І гордо йди у ній по цілім світі,

Та мовою своєю розмовляй!

   У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.
   Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

19.05.2020

Флешмоб "Ми сумуємо за вами"

28.05.2020

Засідання методичної комісії майстрів в/н та викладачів ПТП

28 травня 2020 року  відбулося онлайн-засідання  методичної комісії майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки з використанням платформи Zoom. Проведення засідання було побудовано відповідно до плану роботи методичної комісії, в ході якого було:

•          Заслухано доповіді на теми «Розвиток здоров’язбережувальної компетентності здобувачів професійної освіти на уроках охорони праці» (підготувала викладачка Перебийніс Юлія), «Формування професійної компетентності кваліфікованих робітників в процесі навчання за інноваційними технологіями» (підготувала викладачка Псялига Інна) та «Використання інтернет-ресурсів при створенні завдань для контролю знань з предметів професійно-теоретичної підготовки» (підготувала викладачка Михайленко Вікторія);

•          Висвітлено підсумки виробничої практики здобувачів освіти групи ОС – 420;

•          Підведено підсумки конкурсів фахової майстерності серед учнів ліцею;

•          Розглянуто стан викладання предметів: Гігієна та санітарія виробництва, Облік, калькуляція та звітність,       Основи діловодства, Технологія приготування борошняних кондитерських виробів, Технологія приготування їжі з основами товарознавства, Устаткування підприємств харчування, виробничого навчання з професій: «Кондитер» та  «Тракторист сільськогосподарського виробництва».

03.06.2020
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now