top of page

   Процес професійно-практичної підготовки включає в себе виробниче навчання в лабораторіях, майстерні та навчальному полігоні ліцею і виробничої практики на підприємстві.

   Знання є основою умінь, але головною метою, що визначає специфіку професійно-практичної підготовки виступають саме уміння і навички, які формуються поступово, в процесі всього періоду навчання.

   Виробниче навчання проводиться на підставі затверджених навчальних планів і програм. В ліцеї працюють 4 профільних лабораторії і майстерня, на базі яких учні отримують необхідні знання, уміння та навички з обраної професії.

   Виробнича  практика є заключним етапом професійно-практичної підготовки учнів за відповідний етап навчання (кваліфікаційний рівень) з професії. Проводиться  виробнича практика безпосередньо на робочих місцях з метою подальшого розвитку та удосконалення набутих учнями якостей, які характеризують основи їх професійної майстерності, формування кваліфікованих робітників, спроможних успішно виконувати роботу у відповідності до вимог освітньої кваліфікаційної характеристики державного стандарту професійно – технічної освіти, а також з метою забезпечення соціальної, психологічної і професійної адаптації учнів у трудових колективах .

   По закінченню виробничої практики на кожному етапі навчання передбачено вихідний контроль. Це поетапна кваліфікаційна або державна кваліфікаційна атестація, яка включає кваліфікаційну пробну роботу відповідного кваліфікаційного рівня та  захист письмової екзаменаційної роботи.

   Професійно-практична підготовка здійснюється з таких професій:

«Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С1»

«Кухар,кондитер»

«Оператор комп`ютерного набору,

офісний службовець (бухгалтерія)»

bottom of page